GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Zbiórka dla Mai Tomasik


Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
numer KRS: 0000037904
cel szczegółowy: 14131 Tomasik Maja

Maja Tomasik - przekaż 1 %Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" w imieniu rodziców Mai zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w leczeniu oraz rehabilitacji dziecka.

Dziewczynka podczas porodu przestała oddychać, co spowodowało wylew. Skutkiem tego jest dziś mózgowe porażenie dziecięce, lekooporna padaczka, niedowład prawostronny, znaczne zaburzenia ruchu, postawy i rozwoju psychicznego.
Nie chodzi, nie mówi, posiada wadę wzroku +10 po przejściu zespołu Westa.
Leczenie dziewczynki polega na intensywnej, codziennej rehabilitacji psychoruchowej, terapii psychologicznej, wzrokowej, logopedycznej, zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, przedmiotów edukacyjnych i stymulujących rozwój, jak również leków i środków higienicznych.

Budżet łączny przekracza znacznie możliwości rodziców, ponieważ w większości są to zajęcia prowadzone w prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych.
Proces usprawniania jest możliwy dzięki ofiarności ludzi dobrego serca.

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)" wpisać:
KRS: 0000037904,
a w polu "Informacje uzupełniające": 14131 Tomasik Maja

Z góry dziękujemy za pomoc.

TO NIC NIE KOSZTUJE, A MOŻE POMÓC W LECZENIU I REHABILITACJI

 

przekaż 1% podatku On-Line na stronie fundacji

 


 

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.