GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Zbiórka dla Mariusza Błaszkiewicza


Zwracam się z prośbą do Wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla mojego zięcia Mariusza. Zmaga się on  z ciężką chorobą jaką jest glejak wielopostaciowy (najbardziej złośliwa forma raka). Jeżeli jest nadzieja na zatrzymanie choroby to musimy walczyć! Do tej walki potrzebne są pieniądze.

 

Leczenie w klinice w Niemczech jest wieloetapowe i bardzo kosztowne, ale daje nam nadzieje na przedłużenie życia i na tym nam bardzo zależy, żeby mógł patrzeć jak dorastają jego dzieci. Wiem że razem możemy pomóc mu w tej trudnej walce o życie. Liczę na Państwa zrozumienie i pomoc, choćby najmniejszą. Poniżej podaje link, w którym wszystko jest opisane:

 https://skarbonka.alivia.org.pl/mariusz-blaszkiewicz

Bardzo proszę o wpłaty, które można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej,  Pay Pal, lub tradycyjnym przelewem:

numer konta:  24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

tytuł przelewu: Darowizna dla MARIUSZ BŁASZKIEWICZ 110724

Proszę  o  przekazanie 1% podatku wpisując KRS Fundacji Alivia 0000358654 z dopiskiem Program Skarbonka-Mariusz Błaszkiewicz 110724.

 

Będziemy wdzięczni za każdy nawet  najdrobniejszy  gest Waszej dobroci!
Z poważaniem
Maria Król

 

 

1% dla Mariusza Błaszkiewicza

 

 
 

 

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.